Wyszukaj projekt (słowa oddzielone spacją)

Nasze projekty
Porada miesiąca - na czym polega modelowanie folii do sospeso.Dodano: 2012-09-10
Magazyn 09/2012 - filcowa pacynka, wieszak z MDF ozdobiony pastami pękającymi, porada miesiąca - o folii sospeso, nowości w ofercie Kreatywnie.com w sezonie jesienno zimowym.
Technika: Decoupage

W tym miesiącu prezentujemy podstawowe informacje o tym jak posługiwać się folią do sospeso. Ponieżej najważniejsze czynności.

czytaj więcej
Pisanka z przestrzenną różą, perełkami i koronkową taśmą papierową.Dodano: 2011-03-10
Magazyn 04/2011 - filcowanie na mokro - łapka do garnków, pisanka przestrzenna, florystyczny stroik, świecznik zdobiony techniką serwetkową.
Technika: Decoupage

Decoupage przestrzenny jest złożoną i zaawansowaną techniką. Istnieje wiele sposobów na wykonanie trójwymiarowych dekoracji za pomocą każdego rodzaju papieru – serwetek, ryżowego, klasycznego. Można posłużyć się pastami modelarskimi, silikonem, kostkami klejącymi lub jak w tym przypadku specjalistyczną folią, którą można kształtować dzięki podgrzewaniu.
Dekoracje wykonane z folii świetnie komponują się w połączeniu ze szkłem, pleksi lub porcelaną i błyszczącymi lakierami. Struktura papieru ryżowego dodaje uroku ozdobionym przedmiotom. Folię można wykorzystać na wiele innych sposobów, które zaprezentujemy w kolejnych numerach magazynu.

Stopień trudności: ** (dla średniozaawansowanych)

Obrazek do powiększenia:
obr_pissos_22_01032011_m.jpg

czytaj więcej
Decoupage przestrzenny - lampion z wykorzystaniem termokształtowalnej folii.Dodano: 2010-12-25
Magazyn 01/2011 - filcowanie na mokro - torebka, transparentny decoupage przestrzenny. wywiad z Katarzyną Izydorczyk - niezależnym instruktorem rędzieła z Wrocławia, krótki fim o filcowaniu - rozkładanie wełny.
Technika: Decoupage

Decouopage przestrzenny jest złożoną i zaawansowaną techniką. Istnieje wiele sposobów na wykonanie trójwymiarowych dekoracji za pomocą każdego rodzaju papieru – serwetek, ryżowego, klasycznego. Można posłużyć się pastami modelarskimi, silikonem, kostkami klejącymi lub jak w tym przypadku specjalistyczną folią, którą można kształtować dzięki podgrzewaniu.
Dekoracje wykonane z folii świetnie komponują się w połączeniu ze szkłem lub porcelaną i błyszczącymi lakierami. Struktura papieru ryżowego dodaje uroku ozdobionym przedmiotom. Folię można wykorzystać na wiele innych sposobów, które zaprezentujemy w kolejnych numerach magazynu.

Stopień trudności: * (dla początkujących)

Obrazek do powiększenia:
obr_lsos_15_12122010_m.jpg

czytaj więcej